04 Bře 2012 KeepCup
 |  Category: Zaujalo mě  | Tags: ,

sestra má skvělou vlastnost. Ráda dělá lidem radost. A mně obzvlášť :). Takže jsem od ní dostala kalíšek. Jakýsi KeepCup. A bylo to přesně to, co mi chybělo ke každodennímu běžnému životu. Já bez kávy prostě nemůžu žít, dýchat, fungovat :).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ráno si ji uvařit a vzít s sebou do školy nebo práce, jen… nebylo do čeho. Káva má totiž jednu nemilou vlastnost. Je hodně aromatická, a pokud si ji člověk jednou uvaří do termosky, či termohrnku, nedostane ten typický kávový ocas pryč, a následně i čaj či jiný nápoj z takové nádoby chutná jaksi… kávově:).

U protinožců v Austrálii si trochu vyhráli, a vytvořili KeepCup. Plastový kalíšek, který je dostupný ve čtyřech velikostech (120/227/340/454 ml), a můžete si jej barevně vyšperkovat podle svého gusta a vkusu:).

Na jejich stránkách se můžete v tomhle směru pořádně vyblbnout. Nejen s mixováním barev, ale i rotací kalíšku, a jeho virtuálním rozebráním na jednotlivé části.

Výhodu vidím také v tom, že výrobek nepochází od velice produktivních pánů soudruhů z Číny, takže není třeba se bát uvolňování toxinů, či zvýšené hladiny určitých nežádoucích látek. Sám výrobce garantuje nezávadnost.

Nevím, jak je to s jejich dostupností v Česku, sestra jej sehnala v KofiKofi v Brně (aktualizace: též k dostání v pražské kavárně Pražírna) . Každopádně pokud se nebojíte nakupovat ze zahraničí, nic vám nebrání si jej objednat na www.keepcup.com :).

A bohužel cenu vám taky nepovím, jelikož jsem KeepCup dostala jako dáreček. Ale všechno půjde určitě lehce dohledat.

Závěrem: Já se do tohoto úplně prostého a jednoduchého kalíšku zamilovala:). Ještě se u mě pořádně neohřál, a nacestoval toho za poslední týden víc než má stoletá termoska:). Takový malý společník na cestách. Nejen že si do něj dělám kávu doma před odchodem, ale pokud přes den jdu kolem své oblíbené kavárny, nechám si připravit „coffee to go“ právě do KeepCupu (nač zbytečně plácat papírové kelímky na jednorázové použití;)).

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
One Response
  1. […] Pokud si pamatuje můj článek o Keep Cup, zde tyto kalíšky nabízejí ve dvou velikostech a různých barevných formách. A s 10% slevou […]

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>