20 Říj 2011 Já a knížky
 |  Category: Z mé knihovničky

Já a knížky.

Strašně ráda čtu. Ani ne tolik časopisy, nebo denní noviny. Ale knížky. Pěkně vázané, typicky vonící papírové knihy. Dopadá to až tak, že se mi nestane, abych odešla z bytu, a neměla nějakou v brašně :). Na polici se mi skví má skromná knihovnička, kde musím mít nakoupeno do foroty několik titulů, aby se náhodou nestalo, že nějakou knihu dočtu a nebyla by další, která by ji následovala.

Nemusím možná ani zmiňovat, že se snažím knihkupectvím vyhýbat obloukem (antikvariátů nevyjímaje, ty mají navrch ještě své kouzlo) a když se mi stane, že skutečně není zbytí projít kolem výlohy, klopím zrak. Jinak by se zanedlouho stalo, že bych měla knih plné police, ale v lednici by na mě smutně koukala jen hořčice a kyselé okurky, a žaludek by hlasitě škrundal :).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>