10 Lis 2011 Cup Up coffee (Praha)
 |  Category: Kavárenské srdcovky  | Tags: , , ,

Tato malá kavárnička, zastrčená v Sázavské ulici nedaleko Náměstí Míru, klame tělem. Její nenápadnost je možná trošku na škodu (i když… zvěsti o skvělém podniku se rychle rozkřiknou:), protože skrývá skutečný poklad.

Kavárnu vede mladý manželský pár Kateřina a Tomáš Smrčkovi, a dalo by se říct, že jejich podnik je takový benjamínek, který se objevil na pražské kavárenské scéně teprve letos na jaře. Každopádně by mohl roznést na kopytech i ty roky zaběhlé.

A to z několika důvodů:

  • Tady si můžete být jisti, že dostanete správně připravené espresso nápoje.
  • Na tabulce je napsáno, z jaké odrůdy (či odrůd) je vaše káva připravována.
  • Moučníky, muffin, paniny a bagety paní Katka tvoří sama, jsou tudíž domácí, čerstvé a z kvalitních surovin (mimochodem zde jsem měla snad tu nejlepší bagetu, co jsem kdy jedla)
  • A co musím vyzdvihnout, jsou ceny – no uznejte: espresso 32 korun, espresso + koláč 48 korun, quiche + 2dcl vína 62 korun, více zde.
  • Na pultu je kohoutek s připravenými sklenkami, máte čerstvou vodu zdarma, a kolik vypijete, tolik vypijete:)
  • Velice zdvořilá obsluha, která vám vyjde vstříc.

Říkáte si, že některé body jsou přeci samozřejmost? Ne tak úplně. Dělají dobrý podnik podnikem. Ale kolik takových znáte?

Byť jsou v kavárně jen 4 stolky, nikdy jsem neměla problém si sednout. Při minulé návštěvě jsem pochopila. Lidé z okolí, domů, prací si rádi zpříjemní den, ale nemají čas posedět ve své oblíbené kavárně, a tak si vezmou dobroty jednoduše s sebou:).

Za mě: Ano, ano, ano! Neváhejte, pokud milujete kvalitní kávu, skvělé moučníky, a sezonní specialitky:)

Cup Up coffee

Po – Pá: 8.30 – 19.00

So – Ne: zavřeno

Sázavská 19, Praha 2

www.cupup.cz

https://www.facebook.com/cupupcoffee

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>