07 Pro 2011 Buď Snob! (Be a Snob!)
 |  Category: Zaujalo mě  | Tags: , , ,

Po mých toulkách napříč internetem jsem narazila na stránku, která mi padla do oka nejen tím, že je přímo napěchována informacemi o vínu, pivu, či kávě, ale hlavně filozofií, kterou sám autor vyznává.

Možná si řeknete, že tenhle sympaťák nepřišel s ničím revolučním. Ale i přesto si tvrdím říct, že je většině lidem náplň jeho slov jaksi cizí. Neřídí se jimi.

Buď Snob! (Be a Snob!)

A co tím vším vlastně Jason myslel?

  • „Being a snob is not about thinking you’re better than someone else just because you happen to know more about a particular subject. It is simply being passionate about something. It is being able to appreciate and identify quality. It is taking time out of this fast paced, stressful world, to stop and savor anything that can add to your quality of life!“

Volně přeloženo:

  • Být snobem není o tom myslet si, že jsi lepší než někdo jiný, jenom proto, že víš o určité věci o mnoho více než on. Je to jednoduše o tom být do něčeho zapálený. O tom být schopný dokázat ocenit a rozeznat kvalitu. Je to čas strávený mimo tento uspěchaný a stresující svět, kdy se zastavíš a vychutnáš si vše, co může přidat na kvalitě tvého života!

Jani říká: Ano, ano, ano! Buď Snob! Ať už miluješ čokoládu, kvalitní čaje, svět módy, nebo například francouzské sýry:). Vychutnávejme. Buďme gurmeti. Ukradněme si kousek času jen pro sebe a své slabůstky. Vyznávejme kvalitu a vyžadujme ji. A užívejme:).

Milovníci čaje, kávy, vína, či piva zavítejte do Jasonova království na www.2basnob.com :).

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
2 Responses
  1. Petr Hadač napsal:

    Tak mě napadá, že když těm slabůstkám nebudeme říkat slabůstky ale nějak jinak, třeba přednosti, silné stránky (zapálenost či vášeň jsou jistě silné záležitosti) a podobně, může nás to v životě vést k větší spokojenosti…
    Díky za motivující článek,
    Petr

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>